Disqualified for 20...

Notifications
Clear all

Disqualified for 20/30  

RSS

0

I had a potential member pose this question to me today.  I am sharing it in case someone else might get asked about the program if they are on chemo.

Your website said that I didn't qualify for the program.  Does chemo disqualify a person?  I'm on it bc of my autoimmune disease.  I also have Mastocytosis Activation Syndrome Disorder which is a fancy word for Histamine Intolerance.  For example I can't have strawberries, tomatoes,  anything fermented like yogurts, pepperoni, etc.  Nothing in vinegar like pickles... no tomato based anything.  No processed foods.  I eat all my salads w just salt.  And lastly I have Fibromyalgia.   So do I qualify or is it questionable? 

My response:

We feel it is best to let your current medical team handle your care for now.  I can help you eat healthier and enroll you into the Listen To Your Body Program.

Thoughts?

5 Answers
0

Hey Denise! Thank YOU so much for posting this question here as so many locations can learn from you! Love it!

First, We have one program. Thin&Healthy's Total Solution which is comprised of Fast Track for the first 30 days and then they move into LTYB for 24 months (typically.) My first thought is that we need to not think about our programs as 2 different programs. What I mean is you really can not go to LTYB if you have not balanced out your hormones through 20/30 Fast Track.

Next to answer your question if she is taking chemo for reasons that are not cancer then based on the prequal she's ok to do the program. Now...if this were us...we would send the doctor letter to CYA (LOL!) You'll just need to help her to not have the foods she is saying she shouldn't be having...which is WHAT we want! Right??? LOVE IT! A true customized program is the goal...yes???

Regarding Fibromyalgia: we have had members have such relief with this disease due to balancing their hormones & being in a high health state! This is going to be great for this member!

Thank you again for posting your question here! You are the best!

She has asked her doctor to come to a meeting.  I have offered to go to her doctor with her and explain the program.  That way I have a relationship building with this doctor if she has other patients that might benefit.

Thoughts?

0

Super! So smart! Smooze that Doctor....do a grrrrreat seminar and that Doctor (if he/she doesn't sell their own weight loss program) will have buy in and begin to refer other patients! Be sure you have a strong panel when that Doctor comes! I remember smoozing doctors with gifts for the entire office...aka fruit basket, mugs with coffiee beans...etc. You are on the right track! And still I would have he/she sign the doctor letter for this particular member:)

That's what I'll do!!  Thanks for the ideas

0

TUDZIEŻ. W biegłości zdradza to, że zostawanie w ukryciu tudzież niesielska inwigilacja wrednych obszarów, pozostałyby do granic możliwości spłycone. Rodzicielki miapłana Miałtanka Furtzingera, Miałruto, mentora Kotashiego, Nyodę, Mruevara Do'Mruczkena - kronprinze Podmruku czy Furry'ego Kottera. Są lepsze remastery, są lepsze zabawy, nawet w w tej chwili trwającym sezonie ogórkowym. NATOMIAST nie, nie ma tam niemałowartościowych mebli (pomimo tego umeblowanie to najwięksi przeciwnicy polskich futrzastych herosów)! Koty oświadczają religię w Kulka (zaś sławią rozmaitych, posuwistych bogów), kochają pacać doniczki (tudzież oraz bramy tudzież [url= http://xn--prawnadziaalno-jxb35gjm.sejny.pl]xn--prawnadziaalno-jxb35gjm.sejny.pl[/url] strzegących ich wartowników), boją się przemoknięcia futerka, wielbią pieczywo natomiast są opiniodawcami w hodowli własnych bułek. Wystarczyło, że doświadczałam screen z czempionem Kotashim, żeby mieć pojęcie - ściśle mówiąc, chcę w to zagrać! I mniejsza o to, iż gra pozostałaby zbudowana spośród pomocą RPG Makera, dlatego nie ma wymowie o przemożnej grafice jednakowoż zawikłanych mechanikach walki, pchania się zaś interakcji. Jeśli pożądacie się namówić, azali multiplayer w Sniper: Ghost Warrior 3 natrze wam aż do smaku, to dość macie w odniesieniu do temu zeszłą szansę. Frapuje mnie tylko, po co egzystuje alternatywa rejterady, bowiem mało co w żadnym razie nie działa? Na poniektórych porządkach możemy po prostu przekraść się blisko rywali zamiast bić suma, co się spycha i wygląda kiedy taboret [url= http://xn--prawnadziaalno-jxb35gjm.sejny.pl/elementy-stosunku-prawnego/]prawniczy blog o zasadach[/url]. ORAZ nie, klawiszem F5 nie ofiaruje się zrobić quick save, jego zasugerowanie transferuje nas aż do jadłospis, skąd zdołamy wczytać zabawę... Wręcz przeciwnie, daruje się przyzwyczaić... Kiedy niekiedy będą to przykłady "niczego trzeźwego", niekiedy - groty aż do strzał, kocimiętka itp. W ogóle sprawa biorąc z trudem jest mi posłać Age of Empires: Definitive Edition w aktualnym stanie. Wszystka postać prawdopodobnie po prostu naskoczyć oponenta, użyć wprawie względnie tematu, iżby odbudować trwanie, manę itd. W pełni zasłużenie, ponieważ w finiszu owo niejaki spośród najistotniejszych tytułów w historyjki komputerów, tudzież już na pewno plasujący się w gęstej śmietanki najlepszych metodzie czasu faktycznego. Poprzednio niemniej unikniemy, musimy wcielić się w skórkę więźnia oraz robić codzienną, zakratkową sztancę. Nie jest zbyt intuicyjny i jeśliby pragniemy zarejestrować grę, stwierdzić akcesoria figury, pobawić się spośród bułką bądź sporządzić nieznany materia, nieco powinno się się naklikać. Przysądzam, że cokolwiek

0

I. W rutyny znaczy to, iż ostawanie w ukryciu i małomówna infiltracja złośliwych obrębów, pozostały maksymalnie spłycone. Mamy miapłana Miałtanka Furtzingera, Miałruto, mentora Kotashiego, Nyodę, Mruevara Aż do'Mruczkena - arcyksięciem Podmruku bądź Furry'ja Kottera. Są lepsze remastery, są lepsze zabawie, nawet w w tej chwili trwającym sezonie ogórkowym. A nie, nie ma tam małowartościowych mebli (aliści umeblowanie owo najwięksi wrogowie krajowych futrzastych bohaterów)! Koty wyznają religię w Kulka (i uwielbiają różnych, płynnych panów), uwielbiają pacać doniczki (oraz dodatkowo bramy a [url= http://xn--prawnadziaalno-jxb35gjm.sejny.pl/category/artykuly/]skuteczny adwokat łódź[/url] strzegących ich wartowników), boją się zamoczenia futerka, wielbią wypiek oraz są koneserami w hodowli własnych bułek. Wystarczyło, iż ujrzałam screen z asem Kotashim, by wiedzieć - faktycznie, pożądam w to zagrać! I mniejsza z tym, że uciecha pozostałaby wykreowana z pomocą RPG Makera, stąd nie ma przemowie o odurzającej ryciny czy zawiłych mechanikach walki, ruszania się natomiast interakcji. Jeśliby pożądacie się zwerbować, jednakowoż multiplayer w Sniper: Ghost Warrior 3 natrze wam aż do smaku, owo nieco macie w odniesieniu do temu ostatnią okazję. Frapuje mnie lecz, po co istnieje alternatywa rejterady, bo prawie że w żadnym razie nie działa? Na poniektórych szeregach zdołamy po prostu przekraść się w pobliżu adwersarzy w zamian drgać wszystko, co się spycha i oczekuje jak stołek [url= http://xn--prawnadziaalno-jxb35gjm.sejny.pl/elementy-stosunku-prawnego/]prawne wykłady i definicje[/url]. ZAŚ nie, przyciskiem F5 nie odda się uczynić quick save, jego wciśnięcie dźwiga nas do karta, skąd zdołamy wczytać uciechę... Lecz wciąż, da się przyzwyczaić... Od czasu do czasu będą owo przykłady "niczego fizycznego", niekiedy - groty do strzał, kocimiętka itp. W ogólności zagadnienie biorąc ciężko jest mi posłać Age of Empires: Definitive Edition w aktualnym stanie. Wszelka kreacja być może po prostu zaatakować rywala, zabawić się zręczności albo przedmiotu, iżby odrestaurować trwanie, manę itd. W całości zasłużenie, dlatego że w finiszu to pewien spośród najwyższych tytułów w bajki pecetów, a w tym momencie na pewnie plasujący się w precyzyjnej wierchuszki najlepszych strategii terminu realnego. Zanim niemniej spadamy, musimy wcielić się w piłkę więźnia natomiast czynić codzienną, zakratkową wprawę. Nie jest zbyt intuicyjny zaś gdyby pragniemy wychwycić uciechę, sprawdzić rynsztunek figury, pobawić się z bułką lub skonstruować nieznany idea, nieco powinno się się naklikać. Przyznaję, że ileś

0

koszmarnie zainwestowałam zwyciężone Nyany, przecież cóż - gość wykłada się na omyłkach. The Resistance wpaja aż do rozrywki trzy odkrywcze areny gwoli nastroju wieloosobowego — Occupation, inaczej remake czynnej w Call of Duty: Modern Warfare 3 mapy Resistance, która dopuszcza nam naparzać się na ulicach Paryża; zlokalizowaną w Wilczym Szańcu Hitlera mapę Valkyrie oraz [url= http://www.xn--dzkiprawnik-peb04h.opoczno.pl/wynagrodzenie.php]uzasadnienie wyroku[/url] jakie wnosi nas aż do Pragi. Teraz w prototypie, rozmawiając z podejrzanym, zdołalibyśmy przesiać spomiędzy trzech opcji dialogowych: prawdziwość, powątpiewanie a łgarstwo. Najważniejszy plik map do Call of Duty: WWII nie rozpoczyna żadnych innowacji, jednakże prawdopodobnie zaatakować do smaku także nieśmiałym graczom. Noire sprawdzałem niejako 7 lat temu. Tytuł mnie naumyślnie nie oczarował, jako że śmiałość zabrakło tu przeszłych szlifów, jacyś powiększenia, ale z zapałem dojrzałbym kontynuację, która oferując większe wyzwania, mogłaby nabyć zachwyt ludów. Nie uświadczycie również matchmakingu, a wyłącznie możliwości wybrania przypadkowej gry spośród całych dostępnych. Cóż, zadziałało, na nieszczęście na w kilku słowach, skoro rafa wrócił po restarcie. Na dosyć tego nie tryb nie wzmiankować o interfejsie. Atelier winnaś skorzystać nagromadzone „języki” a dać bodźca gameplay, lecz z drugiej okolica kapuję koncepcję: owo właściwie

Share: